Aribor logo

TRY BEFORE BUY

TRY BEFORE BUY VYZKOUŠEJTE AKU TECHNIKU STIHL JEŠTĚ PŘED KOUPÍ.

Proč službu využít?

Kvalitní technika vydrží roky. Proto byste měli vybírat takové stroje, které vám budou 100% vyhovovat. Ať už techniku využíváte denně v práci, nebo se s ní plánujete pustit do letní údržby zahrady, je dobré zvolit takovou variantu, která bude odpovídat vašim potřebám. 

Díky službě Try Before Buy si můžete vybrané aku stroje z nabídky STIHL vyzkoušet a ověřit si, jestli dokáží splnit všechna vaše očekávání. Jak na to? 

Image title


Průběh zapůjčení stroje 

Krok 1: Navštivte nás na prodejně. Vybírat můžete z více než 100 zapojených míst, která najdete ve všech krajích. U konkrétního prodejce si pak z široké palety nabízených strojů vyberete ten, který chcete vyzkoušet. 


Krok 2: Podle zvoleného stroje složíte vratnou kauci ve výši 2 000 až 3 000 Kč. Pozor, platit je možné pouze hotovostí. 


Krok 3: Vybraný stroj dostanete společně s plně nabitým akumulátorem na zkoušku – k dispozici vám bude na 48 hodin. A práce může začít! 


Krok 4: Zapůjčenou techniku pořádně vyzkoušíte a zjistíte, jak vám vyhovuje. Podle toho se rozhodnete, jestli si ji koupíte, nebo ne. 


Krok 5: Pokud se pro některý ze strojů STIHL rozhodnete, dostanete nový kus a za vyzkoušení nic platit nebudete. V opačném případě zaplatíte 300 Kč. 


Image title


Výhody aku techniky

Akumulátorové stroje mají mnoho benefitů, díky kterým se těší čím dál větší oblibě u profesionálů i hobby uživatelů: 

  • Jsou výkonné a zároveň spolehlivé. 
  • Při práci nevdechujete škodlivé zplodiny. 
  • Elektřina vás vyjde levněji než benzín. 
  • Jejich provoz je tichý, pracovat tak můžete téměř kdykoliv. 
  • Nabitý stroj je k dispozici hned, nemusíte hlídat množství benzínu nebo se omezovat dostupností napájení. 
  • Díky intuitivnímu ovládání s nimi dokáže pracovat téměř každý. Přístroj jednoduše zapnete a vypnete tlačítkem, při přetížení nebo přehřátí se sám vypne. 


Jedna baterie pro celou řadu strojů

Jedním z největších benefitů aku techniky je, že pokud doma máte více strojů téže produktové skupiny, vystačíte si pouze s jedním akumulátorem. V rámci nabízené služby můžete vyzkoušet produkty ze dvou řad: AK-Systém a AP-Systém. 

Image title


Řešení pro běžnou údržbu zahrady 

Akumulátory STIHL AK zaručují efektivní výkon a všestranné využití. Kromě toho jsou baterie tiché a snadno vyměnitelné. Systém obsahuje vše, co pro práci na zahradě potřebujete – od vyžínačů přes nůžky na živý plot až po zahradní sekačky a motorové pily.


Aku nářadí pro profesionály 

Pro každodenní profesionální použití je ideální systém STIHL AP, který vyniká vysokým výkonem, dlouhou životností akumulátoru a tichým provozem. Veškeré stroje jsou navíc navrženy tak, aby vzdorovaly nepříznivým podmínkám. Jsou odolné proti stříkající vodě a jejich účinnost je ověřována náročnými testy. 


Více zjistíte zde.

Zdroj článku


Aribor s.r.o.

Fakturační adresa:
17. listopadu 51/1
251 01 Říčany

IČO: 06939431
DIČ: CZ06939431

Prodejna, servis a půjčovna

Kolínská 670
285 04 Uhlířské Janovice

Kontakty

Tel.: +420 604 320 363
Tel.: +420 604 385 539

Email.: info@aribor.cz